Громадська організація

«Дорога життя Дніпро»

м. Дніпропетровськ, вул. Осіння, буд. 12 кім.16, Телефон: 8-(056)-716-29-09

 Р/р № 26002191807 в ВАТ «Райффайзен банк «АВАЛЬ», МФО 380805, Код за ЄДРПУО 37538484

 

 

Запит цінових пропозицій

 

Громадська організація «Дорога життя Дніпро» (Далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю офісної техніки.

Джерело фінансування закупівлі:

дані кондиціонери необхідні для забезпечення потреб проекту «Профілактика та лікування ВІЛ/СНІДу, догляд та підтримка для уразливих груп та ЛЖВ в м. Дніпропетровськ та Дніпропетровській області», що фінансується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

 

Опис позицій до закупівлі товарів

Назва

Кількість

1

ПК (2,7 GHz, ОЗУ 2 GB, ЖД 500GB, монітор

1

2

 МФУ Samsung 3405

1

3

Та інше

Термін закупівлі офісної техніки

 

З 01.07.2014 по 31.12.2014 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів чи послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
ПК (2,7 GHz, ОЗУ 2 GB, ЖД 500GB, монітор
 МФУ Samsung 3405

 

Технічна супровідна документація

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Юридична особа або ФОП Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП, або виписка від державного реєстратора,

Розширений витяг з державного реєстру про види діяльності

Або інші релевантні документи.

       Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція може надаватися у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. 2.                                                                                          

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

  1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.
  2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До конкурсної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати конкурсну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
  3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй конкурсній пропозиції несе учасник.
  5. Строк дії конкурсної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття конкурсних пропозицій.
  6. Конкурсна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією конкурсних пропозицій.
  7. У разі, якщо конкурсна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання конкурсних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
  8. До участі у оцінці конкурсних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:

Україна 49006 місто Дніпропетровськ,  вул. Свердлова, буд. 103/3

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 10 год. 00 хв. до  17 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання пропозицій від учасників:

« 23» липня 2014 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з постачальниками

Калініченко Світлана Миколаївна

М. Дніпропетровськ, вул. Свердлова 103/3

тел. (056) 716 78 57, 0984472025

факс (0562) 33 88 37

e-mail: roadtolife@gmail.com

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.