11 вересня 2012 р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Громадська організація «Дорога життя Дніпро» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на проведення послуг на 2012-2013 роки.

Джерело фінансування закупівлі:

Дані послуги необхідні для забезпечення клієнтів проекту «Комплексний супровід, обстеження та лікування ЛЖВ (дорослі та діти) та ЛЖВ  з подвійною та потрійною проблемами ВІЛ/ТБ/СІН в м. Дніпропетровську» діагностуванням за допомогою комп’ютерного томографу, магнітно — резонасного томографу, біопсії та рентгену що фінансується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

 Опис позицій до надання послуг  

Назва Кількість Додаткова інформація
1 Діагностування за допомогою комп’ютерного томографу, магнітно — резонансного томографу, біопсії 225 осіб (від 1 до 2-х обстежень /особа) 1. За направленням лікарів/талону пере направлення від організації2. Оплату буде здійснено в безготівковому порядку  згідно зі складеною угодою/погодження з фінансовим відділом щомісячно3. Протягом 60-ти календарних днів ціни на послуги не можуть бути змінені від договорної ціни

 

Термін надання послуг

Щомісячно упродовж року з 01 жовтня 2012 р.   по 25 грудня 2013 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Якісно надані дослідження відповідно до стандартів проведення діагностикиНадання клієнту знімка  Дозвіл на проведення досліджень 

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця  та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Юридична особа (комерційний або державний медичний заклад) Свідотство про державну реєстрацію, копія  довідки з державного комітету обласної статистики України, ліцензія на медичну діяльність, дозвіл або дозволи на проведення досліджень

 

Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;

  1. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками Приходько Ірина Веніамінівна

М. Дніпропетровськ, вул. Свердлова 103/3

тел. 092 71629 09, (056) 71629 09, 093 893 37 55

факс (0562) 33 88 37

e-mail: roadtolife@gmail.com

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

  1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.
  2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
  3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
  5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
  6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
  7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
  8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна Україна індекс 49000 місто Дніпропетровськ  вул. Свердлова буд. 103/3   

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 10 год. 00 хв. до  17 год. 00 хв. за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

« 25 » вересня 20012 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 14 днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

 

Голова  Ради

ОО «Дорога життя Дніпро»                                        Калініченко С.М.