Громадська організація

«Дорога життя Дніпро»

м. Дніпропетровськ, вул. Осіння, буд. 12 кім.16, Телефон: 8-(056)-716-78-57

Р/р № 26002191807 в ВАТ «Райффайзен банк «АВАЛЬ», МФО 380805, Код за ЄДРПУО 37538484

від  01 вересня 2012 р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 

 

Громадська організація «Дорога життя Дніпро» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на закупівлю холодильників та мікрохвильових печей.

Джерело фінансування закупівлі:

Дані холодильники та мікрохвильові печі необхідні для забезпечення діяльності проекту «Комплексний супровід, обстеження та лікування ЛЖВ (дорослі та діти) та ЛЖВ  з подвійною та потрійною проблемами ВІЛ/ТБ/СІН в м. Дніпропетровську» що фінансується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

 

Опис позицій 

Назва

Кількість

Холодильник Profycool BC-65A

2

Микроволновая печь Samsung MW712KR

1

 

Термін надання послуг

Вересень  2012 року

Опис позиції до закупівлі холодильників та мікрохвильових печей:

Назва

Кількість

Холодильник Profycool BC-65A

2

Микроволновая печь Samsung MW712KR

1

 

 

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця  та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Юридична особа (ПП,ТОВ,ВАТ,ЗАТ) Копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки\витягу з ЄДР, копія  довідки з державного комітету обласної статистики України
Суб’єкти підприємницької діяльності (СПД) на єдиному податку Копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки\витягу з ЄДР, копія свідоцтва про сплату єдиного податку, , копія  довідки з державного комітету обласної статистики України (за наявності)
Суб’єкти підприємницької діяльності (СПД) на загальної системі оподаткування Свідоцтво про державну реєстрацію, копія  виписки\витягу з ЄДР, довідки з податкового органу про систему оподаткування

 

Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;

  1. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками

Калініченко Світлана Миколаївна

м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова 103/3

тел. 092 716 78 57,

факс (0562) 33 88 37

e-mail: roadtolife@gmail.com

Правила оформлення конкурсної пропозиції учасника:

  1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.
  2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
  3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  4. за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе Відповідальність учасник.
  5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
  6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
  7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
  8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна Україна індекс 49006 місто Дніпропетровськ  вул. Свердлова буд. 103/3   

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 10 год. 00 хв. до  17 год. 00 хв. за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

« 25 » вересня 2012 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 14 днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

 

Голова  Ради

ОО «Дорога життя Дніпро»                                                                           Калініченко С.М.